Yoksa Siz Hala WİN-PET 'le Tanışmadınız mı? Hasta Refahı İçin Win-Pet!

Herkese merhabalar ,


Hala tanışmamış olanlara muhteşem bir haberim var diyeyim :) WİN-PET !!!

Şimdi siz 'Bu ne ?'' diyeceksiniz..Öncelikle ben onu nasıl keşfettim bununla başlayalım :)

Aslına bakarsanız WİN-PET 'le karşılaşmam tesadüf oldu.Sosyal medyada bir şekilde karşıma çıkan bir sayfaya tıkladım..İçindeki ''pet'' kelimesi mi beni cezbetti bilemeyeceğim :)Uzun bir süre uzaktan izledim :) Hatta o sıralarda televizyonda bir kanalda yarışan bir ürünmüş kendileri..Ben sayfaya bakarken fark ettim bunu.İlk gördüğümde ''ne muhteşem bir şey bu'' demiştim.Sizi de bilgilendirmek istedim çünkü pet sahibiyseniz bir şekilde lazım olabilecek bir aparat diyebiliriz WİN-PET için..

Blogu açtıktan sonra kendilerine facebook sayfaları üzerinden ulaştım.Tam bilgi almak ve aktarmak adına..Sizlere bu muhteşem ürünü anlatmak istiyordum..WİN-PET 'in mimarı Sayın Emirhan Yücel Yaramancı'yla iletişime geçtim.Bana gerçek anlamda zaman ayırdı hatta mail üzerinden cevaplarımı alabileceğimi belirtmeme rağmen kendisi,bu kadar işinin arasında sorularımı birebir cevaplandırdı..İşine bu kadar özen gösteren insanları ne çok sevip saygı duyduğumu anlatamam..Bu yazıda kendisi ve WİN-PET hakkında her şeyi bulacaksınız.

WİN-PET 'i Kısa Bir Videoyla Tanıyalım..


WİN-PET Nedir?


Emirhan Yücel Yaramancı: 
Evcil dostlarımız ameliyatlar ve yaralanmalar sonrasında büyük sıkıntı çekerler. Hastalarımız Elizabeth yakalığı ile en az 10 – 15 gün yaşamak zorundadır. Bu yakalık, hem dostlarımız hem de sahipleri için büyük stres sebebidir. Yakalık ile hasta beslenemez, rahat hareket edemez ve tamamen bakıcısına tabidir. WİN-PET bu sorunun tam manası ile çözümüdür. WİN-PET kullanan hasta günlük yaşantısını hiç aksatmadan hayatını devam ettirir. Stres altında olmayan hastada iyileşme süreci çok daha hızlıdır. WİN-PET operasyonlar sonrası, hastanın yaraya ulaşmasına engel olan bir üründür. Esnek plastik malzemeden yapılmış bir ameliyat sonrası giysidir. Hastanın, Elizabeth Yakalığında olduğu gibi hayatını kısıtlamaz, hem hastaya hem sahibine, hem de Veteriner Hekimine büyük konfor sağlar. WİN-Pet bacak aparatı ise; kırık, incinme ve burkulmalarda alçılı bandaj ve esnek plastik bandaj yerine kullanılan oldukça konforlu bir üründür.
Bu Fikir Nasıl Oluştu?Emirhan Yücel Yaramancı: 

2007 yılında kliniğimize yaygın meme tümörü olan dişi bir kangal köpek getirdiler..Çok zorlu bir ameliyat sonrasında hayvana Elizabet Yakalığını taktım ve her ihtimale karşı başını kısa bağlamalarını da söyleyerek evi olan şantiyeye gönderdim.Ertesi gün günlerden pazar..Telefonumda 40 'ın üzerinde cevapsız çağrı.Geri döndüm..Hayvanın bütün dikişlerini gece söktüğünü karın organlarının toz toprak içinde olduğunu ve hayati tehlikesinin bulunduğunu öğrendim.Çok başarılı geçen bir operasyondan sonra hiçte hoş olmayan bir durum ve hastanızı kaybetme riskiniz oldukça büyük..
Aynı operasyonu şantiye ortamında ve zor şartlar altında toz-toprak içinde yeniden yaptım.Hasta sahiplerinden 10 lt 'lik bir su pet şişesi istedim.Her iki ucunu kesip bir silindir elde ettim.Boylu boyunca kestiğim silindiri korse gibi hastanın vücuduna geçirdim..Yaranın hava alabilmesi için dosya delgeci ile havalandırma delikleri açtım..Yaraya müdahale edebilmek adına da yaralı bölgeye maket bıçağı ile bir pencere yaptım.Bu pencereyi koli bandı ile sabitledim..Yaraya ulaşamayan hastanın bütün yaraları 1 hafta gibi bir sürede iyileşti ve biz o ilk ilkel win-pet'i 1 haftanın sonunda çıkarttık.Bu şekilde ilk hastamızın hayatı kurtuldu win-pet sayesinde..Zaman içinde küçük operasyonlar sonrasında plastik şişeden yaptığımız win-pet leri biz operasyonlar sonrasında kullandık.
2013 yılı Kasım ayında Patent sürecine uygun olup olmadığını araştırdık ve Dünyada böyle bir tedavi yöntemi ve Medikal ürün olmadığını öğrendik.

Emirhan Yücel Yaramancı Bir Veteriner Hekim Desem :) Hadi Kendisini Tanıyalım..1973 yılında Niğde de doğdu. ilköğretim eğitimini çeşitli illerde tamamladıktan sonra 1986 tarihinde Konya Veteriner Sağlık Meslek Lisesine başladı.
1989 yılında bu okuldan mezun olarak Ordu ili Mesudiye ilçesine Veteriner Sağlık Teknisyeni olarak atandı. Aynı sene F.Ü.Veteriner Fakültesine kayıt yaptırdı.
1994 yılında derece ile mezun olduğu okuldan sonra Veteriner Hekimi olarak Ordu ili Korgan ilçesine, askerlik dönüşünde de Kabadüz ilçesine atanarak kamu görevi yaptı.
1998 yılında Aksaray ili Güzelyurt ilçesi atandı ve burada İlçe Tarım Müdürlüğünün yanı sıra bir yıl süre ile Kaymakam vekilliği görevini yürüttü.
2006 yılında Niğde ili Bor ilçesine tayini çıktı. Burada halen Yönetim Kurulu Başkanı olduğu GÜVENVET Vet.Gıda Teks.İnş.Ltd.Şti. kurarak ticarete atıdı.
2011 yılında kamu görevinden istifa eden Vet.Hek. Emirhan YARAMANCI evli ve iki çocuk babasıdır. Böyle bir ürünün zaten veteriner hekim elinden çıkmaması garip olurdu :))
Win-Pet şuan AR-GE çalışmaları devam eden bir ürün ve en kısa zamanda biz pet sahiplerine kavuşmasını temenni ediyorum

Ar-Ge Çalışmaları Bittikten Sonra Ürüne Nereden Ulaşabileceğiz?Emirhan Yücel Yaramancı: 


Bu ürünün satış ve pazarlaması konusunda her kanalı kullanmayı düşünüyoruz. SİTEMİZ üzerinden satış yapmayı planlıyoruz.Bunun yanı sıra ulusal veteriner medikal şirketleri ile görüşmelerimiz devam ediyor..Şimdiden talipler ürüne..Bu arada Win- Pet SKY 360 tv de Bir Fikrin mi Var yarışmasında 9000 proje arasında ödüle değer 3 projeden birisi olmuş bir ürün :)


Yani demem o ki bu ürün hakkında mümkün olduğunca bilinçlenelim,bilgilenelim ve çevremize duyuralım..Dostlarımızın en ihtiyaç duyabileceği anda mucizevi bir ürün bizleri bekliyor hemde çok kısa bir süre içerisinde..

WİN-PET FACEBOOK SAYFASI İÇİN TIK TIKK :) Sayfayı mutlaka beğenmenizi öneririm üründen birebir haberiniz olması adına..

WİN-PET WEB SİTESİ İÇİN TIK TIKK :)

2 yorum:

  1. Suzan hanım gibi hayvansever dostlar sayesinde hem WİN-Pet çok daha iyi yerlere gidecek hem de hayvan dostlarımız operasyonlar ve yaralanmalar sonrasında çok rahat edecek. WİN-Pet' e verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz. Emirhan YARAMANCI

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Benim degil sizin sayenizde Emirhan Bey..Bu guzel ürünü bilmeyen kisilere hep birlikte dostlarimiz adina ulastirmami sağladiginiz ve bunun icin degerli zamaninizi ayırdığınız ben tesekkur ederim..Herşey dostlarimiz için..Desteğim her daim sizlerle olacak çünkü bu mucize bir Türk eseri ve patilerimizin refahi icin son derece tasarim harikasi..

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...