4 Ekim Kampanyaları ve Yeni Bir Alışveriş Deneyimim :)

Herkese Merhabalar, 


Her gün birçoğumuz güvenilir pet shop siteleri arıyoruz. Hem güvenilir olsun hem ucuz olsun hem de iletişimleri iyi olsun istiyoruz. Minik dostumuzun ihtiyacını karşılarken de huzur içinde gerilmeden alışveriş yapmak istiyoruz. Hele ki benim gibi 2 kedi sahibi iseniz, üstüne üstlük de seçici bir insansanız alışverişiniz biraz daha fazla zaman alabiliyor Daha önceleri pet market alışverişlerimizi neden internetten yapmalıyız hakkında bir yazı hazırlamıştım.
Geçen gün 4 ekimdi, hayvanları koruma günü münasebetiyle birçok online pet shop sitesi kedi maması çeşitlerinde indirimler düzenlediler. Ben eylül ayına girdikten sonra eğer çok ihtiyacım yoksa özellikle 4 ekimde almaya çalışıyorum. Çünkü o güne özel birçok kampanya oluyor. Peki hangi sitelerde kampanyalar var nasıl bulacağım? İşte o yüzden büyük yardımcımız Mr. Google’dan yardım istedim.  4 ekim mama kampanyası yazdım ve çıkan sonuçları incelemeye başladım. Aşağıda resmini koyduğum evcilpetmarket.com sitesi çıktı.Evcilpetmarket.com’a girdiğimde sitede kedi ve köpek ürünleri üzerine satış olduğunu gördüm. Kedi maması, kedi bakım ürünleri, kedi vitaminleri, kedi kumu ve daha birçok şey sayfada yer alıyor. Ben kedici olduğum için sadece kedi bölümlerini anlatacağım.


  
Hem toptan kedi maması hem de kedilerim için Gimpet ürünleri almak için siteye giriş yaptım. Kedilerimin Gimpet’i ne kadar çok sevdiğini bilirsiniz. Gimpet’in Multi-Kiss diye bir ürünü var ve kedilerim buna da bayılıyorlar. Ben de onları ödüllendirmeye bayılıyorum. Linkini aşağıda görebilirsiniz.
Beni alışverişe yönlendiren şey mama idi. 4 ekim dolayısı ile 300 TL üzerine %20 indirimleri vardı. Ben de bu indirimi kullandım. (4ekim300 indirim kodu hala çalışıyor mu bilmiyorum ama çalışıyorsa deneyin baya fiyat fark ediyor) ND kedi maması zaten tartışılmaz, tahılsız olarak alınabilecek en iyi mama olduğunu her türlü fark ediyorsunuz. Onun linki de burada Tıkk Tıkk
Gelmişken tam bir alışveriş yapayım ve yaş mama da alayım dedim. Bunun için de Brit Care Pouch’u tercih ettim. Paketi bile oldukça lezzetli görünüyordu. Aşağıda linkini gördüğünüz mamayı da sepete attıktan sonra alışverişimi tamamladım.

Satınalmayı tamamladıktan sonra fark ettim ki sitelerinde 14:00’a kadar olan kargolar aynı gün kargoya verilir yazıyordu. Bu detayı atladığım için ben aynı gün kargoya verileceğini düşünmüştüm. Saat de akşam üzeri 4 sularıydı. Dedim ki içimden bizim iş yarına kaldı, 3 gün sonra elimde olur Daha sonra 5’e doğru bir telefon çaldı arayan evcilpetmarket.com’muş. Suzan Hanım, kargonuz teslim edildi. Antalya’ya 2 gün içinde ulaşabileceği konusunda da bilgiyi verdi ve başka bir isteğimin olup olmadığını sordu. Defalarca büyük sitelerden alışveriş etmiş birisi olarak hem şaşırdım hem de mutlu oldum Bundan dolayı ayrıca teşekkür ederim, çok mutlu ettiniz
Yetkilinin bahsetmiş olduğu gibi 2 gün sonra kargo elimdeydi. Kargoda da aynı özeni göstermişler. Mamanın son kullanma tarihi de 09.2017 idi neredeyse 1 yıl var. Bu açıdan da taze mama sattıklarını söyleyebilirim. Kargo zaten bedava. Ben kredi kartı ile ödeme yaptım ama dileyen havale ile de ödeme yapabilir. Öyle olduğu zaman %5 kadar daha havale indirimleri var.
Evet dostlarım bir yazının daha sonuna geldik, ben şahsen yaptığım alışverişten mutlu oldum. Umarım hizmetleri bu çizgide ilerler ve devam eder. Çünkü firmaların büyüdükçe kurumsallaşma adına yapmış olduğu bürokratik yaklaşımları pek sevmiyorum.  Eğer siz de ürünleri incelemek isterseniz Evcil Pet Market'i inceleyebilirsiniz. Evcil Pet Market'in Çekmeköy Veteriner'e ait bir girişim olduğunu belirtmekte de fayda var.

1 yorum:

  1. Daha önce hiç denemediğim bi sitee. Bir şey sormak istiuyorum. Biz de n&d kullanıyoruz fakat ben hep 1.5 kiloluktan alıyorum. Büyük olanlar çabuk bayatlarmış gibime geliyor. Nasıl saklıyorsun acaba büyük paketler için nasıl bir kap önerirsin?

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...